на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas Патики Hello Kitty Superstar 360
adidas

adidas Патики Hello Kitty Superstar 360

код на производ: GY9213
3.888 MKD
3.888 MKD
2.333 MKD
Заштеда: 1.555 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Hello Kitty Superstar 360 се детски унисекс патики, кои без грешка го заземаат првото место во неделната активности. Инспирирани се од познатиот модел и 50 годишната традиција. Светски познатите adidas патики со гумена обвивка на предната страна се среќава со светски популарната Hello Kitty. Двослојната мрежа на горништето нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време ги комбинира удобноста и издржливоста кои ги сакате. Направени се од низа рециклирани материјали со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. OrthoLite® и Adfit влошките додаваат удобност и амортизирање. Патиките се одликуваат со плиток профил и со Hello Kitty на нив кои пропагираат пријателство и вистински вредности. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Каде ѝ да ве одведе денот, овие adidas патики ќе ги придружуваат сите ваши активности и ќе ви овозможат удобност и комфор.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • OrthoLite® и Adifit влошка
 • Плиток профил
 • Гумена школка
 • Hello Kitty
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY6629
  2.070 MKD
  Заштеда 20%
  2.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW4066
  4.790 MKD
  Заштеда 20%
  5.988 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9211
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-