на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE Патики Air Max Flyknit Racer
NIKE

NIKE Патики Air Max Flyknit Racer

код на производ: DJ6106-300
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max Flyknit Racer се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро и модерни детали Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно вклопување на овие патики во вашиот спортско-елегантен стил. Споивме две икони, стара и нова и ги надминавме сите очекувања. Неверојатно лесното и воздушно револуционеренно Flyknit горниште совршено ги обвиткува вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Деталите на мекиот синтетички велур му даваат ретро вибрација на овие патики. Удобните Air Max перничиња обезбедуваат одлично еластично амортизирање, совршена удобност и леснотија при движење. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги овие Nike машки паптики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Nike лого
 • Air Max перничиња
 • Горен дел: Flyknit и синтетички велур
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-722
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD7415-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX0566-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 35%
  6.990 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV4587-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.958 MKD
  Заштеда 35%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB1362-101
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5