на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 1 Elevate Low

код на производ: DH7004-006
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Jordan 1 Elevate Low се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Издигнете се над стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива со овие Nike патики на подигната платформа. Горниот дел од кожата обезбедува удобност и издржливост, додека перфорациите на предната страна обезбедуваат оптимален проток на воздух и на тој начин ја задржуваат свежината на вашите стапала. Контрастните бои на кожата, освен што придонесуваат за естетиката, го зголемуваат и бројот на комбинации на облека. Воздушната единица во гумениот ѓон во форма на капсула го амортизира секое ваше движење. Густата подлога од пена додава висина и удобност. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие патики.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа
 • Врвки
 • Контрастни бои
 • Перфорации во предниот дел
 • Nike лого
 • Ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9