на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE Патики Air Max BLISS
NIKE

NIKE Патики Air Max BLISS

код на производ: DX8949-700
9.890 MKD
9.890 MKD
6.923 MKD
Заштеда: 2.967 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Од патеката за трчање до трејл патеката, вашето патување стана полесно со женските патики за трчање Nike Air Max Bliss. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, овие патики го балансираат кадифниот комфор со модерни детали. Тие се приказна за леснотија, од естетика инспирирана од природата до удобност создадена за перформанси. Првично дизајниран за трчање, единицата Air Max во петицата се комбинира со пена со двојна густина во средниот ѓон за неверојатно амортизирање. Гумениот надворешен ѓон без белег и длабок жлеб нуди дополнителен стисок и издржливост.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Единица Air Max
 • Врвки
 • Пена со двојна густина во средниот ѓон
 • Гумен ѓон со жлебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5