на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE Патики Zoom Blazer Low
NIKE

NIKE Патики Zoom Blazer Low

код на производ: DM8890-100
5.390 MKD
5.390 MKD
3.773 MKD
Заштеда: 1.617 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SB Zoom Blazer Low Pro Gt Premium lifestyle унисекс патики со потпис од Грант Тејлор. Не мора да сакате да возите скејтборд за да го сакате овој модел на патики инспириран од спортот. Со класични линии, тие се надополнети со модерни детали за да станат неопходно парче од уличната мода. Плиткиот профил внесува новина во визуелното искуство - премиум материјалот како кожа е украсен со логото на Nike изработено од тексас ткаенина. Како резултат на тоа, се појавува оригинален стил. За да не се заврши со промени во естетиката, обезбеден е издржлив, удобен и флексибилен горен дел и вулканизирана конструкција што го поврзува со гумениот ѓон. Еден добар и квалитетен пар патики е сè што ви треба за секоја комбинација да биде победничка.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle

 • Кожен горен дел

 • Врвки

 • Плиток профил

 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-270
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV8839-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV3485-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y