на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70 AT-CX

код на производ: A01681C
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 48
  48
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Трансформирајќи го најдобриот модел досега во стилска икона на иднината, Chuck 70 AT-CX обезбедува височина како никогаш досега. Горниот дел и јазикот од 50% рециклирано платно од памук се подигнати со густ среден ѓон и чорап од пена CX за рециклирана, преголема удобност. Класичните детали за Chuck 70, како што се ѕвездениот шев и памучните врвки го одржуваат vintage изгледот, додека дијамантскиот вовлечен ѓон обезбедува дополнително прилепување.
Спецификација:

 • Машки патики

 • Висока платформа

 • Врвки

 • Полудлабок профил

 • Зајакнување во пределот на прстите и петата

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.367 MKD
  заштеда 15%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9166C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9696C
  3.732 MKD
  заштеда 15%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M7652C
  3.732 MKD
  заштеда 15%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5