на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas Патики NMD_V3
adidas

adidas Патики NMD_V3

код на производ: GY4189
9.888 MKD
9.888 MKD
6.922 MKD
Заштеда: 2.966 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas NMD_V3 се женски lifestyle патики, со познат изглед и квалитет. Овие женски патики комбинираат врвна технологија со возвишен стил. Мрежестиот горен дел со облоги од синтетички велур нуди одлична прозрачност која им е потребна на вашите стапала. Класичните BOOST перничиња обезбедуваат бескрајна удобност и одлично амортизирање, додека контрастните шевови внесуваат чувство на софистицираност во спортскиот стил. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Синтетичкиот заштитник од кал помага при лоши временски услови. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие trendy патики и прошетајте низ градските улици со стил.
Спецификација:

  • Женски патики – lifestyle
  • Рециклиран материјал
  • Мрежестиот горен дел со велур
  • BOOST перничиња
  • Синтетички штитник од кал
  • Плиток профил
  • Гумен ѓон

  • карактеристики вредност
    Категорија Патики
    Основната поделба Обувки
    Пол За жени
    Бренд adidas
    Возраст За возрасни

    КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

    Sačuvano u omiljne
    Дуксер IB7435
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.792 MKD
    Заштеда 30%
    3.988 MKD
    големина
    1X
    2X
    2XL
    2XS
    3X
    3XL
    4XL
    L
    LG
    M
    MD
    NS
    S
    SM
    XL
    XS
    YLG
    YMD
    YSM
    YXL
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер HK5057
    Prosecna ocena:
    glas
    2
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    3.413 MKD
    Заштеда 40%
    5.688 MKD
    големина
    18
    20
    22
    24
    26
    28
    30
    32
    34
    36
    38
    40
    42
    44
    46
    48
    50
    52
    54
    56
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер HN5890
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.862 MKD
    Заштеда 30%
    4.088 MKD
    големина
    18
    20
    22
    24
    26
    28
    30
    32
    34
    36
    38
    40
    42
    44
    46
    48
    50
    52
    54
    56
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер H33587
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.582 MKD
    Заштеда 30%
    3.688 MKD
    големина
    18
    20
    22
    24
    26
    28
    30
    32
    34
    36
    38
    40
    42
    44
    46
    48
    50
    52
    54
    56
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер H33586
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.582 MKD
    Заштеда 30%
    3.688 MKD
    големина
    18
    20
    22
    24
    26
    28
    30
    32
    34
    36
    38
    40
    42
    44
    46
    48
    50
    52
    54
    56
    Sačuvano u omiljne
    Дуксер H40022
    9 termina 150 sati početni nivo
    Motivišuće
    Kreativno
    Prilagođeno uzrastu
    2.372 MKD
    Заштеда 30%
    3.388 MKD
    големина
    18
    20
    22
    24
    26
    28
    30
    32
    34
    36
    38
    40
    42
    44
    46
    48
    50
    52
    54
    56

    слични производи

    Sačuvano u omiljne
    Патики HQ4391
    6.950 MKD
    Заштеда 20%
    8.688 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-
    Sačuvano u omiljne
    Патики GY6989
    5.172 MKD
    Заштеда 30%
    7.388 MKD
    големина
    10
    10-
    11
    11-
    12
    12-
    3
    3-
    4
    4-
    5
    5-
    6
    6-
    7
    7-
    8
    8-
    9
    9-