на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS Патики JN OLD SKOOL V
VANS

VANS Патики JN OLD SKOOL V

код на производ: VN0A4UI16BT
3.690 MKD
3.690 MKD
2.583 MKD
Заштеда: 1.107 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 34.5
    34.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд VANS
Возраст Мали деца