на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики UY ERA
VANS Патики UY ERA
VANS Патики UY ERA
VANS Патики UY ERA
VANS Патики UY ERA
VANS Патики UY ERA
VANS

VANS Патики UY ERA

код на производ: VN000YMAABX
2.690 MKD
2.690 MKD
1.883 MKD
Заштеда: 807 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  30
 • 30.5
  30.5
 • 31
  31
 • 31.5
  31.5
 • 32
  32
 • 32.5
  32.5
 • 33
  33
 • 34
  34
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд VANS
Возраст За тинејџери