на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE Патики Waffle One
NIKE

NIKE Патики Waffle One

код на производ: DX8958-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Waffle One женските патики се дизајнирани за целодневна удобност бидејќи вашите стапала заслужуваат да чекорат ..по облаци”. Дизајнот го балансира сето она што го сакате кај традиционалните Nike патики за трчање со свежи иновации за модерен пресврт. Подобрениот ѓон обезбедува поддршка и одлично прилепување на површина. Горниот дел од мешан материјал вклучува мек синтетички велур и плетен текстил за прозрачност и флексибилност. Двослојниот среден ѓон ја задржува класичната waffle форма за супериорна удобност. Плиткиот профил додава елегантна нота, додека пластичното копче создава динамичен изглед кој класичните спортски патики ги класифицира како урбано парче. Рефлектирачките детали овозможуваат да се издвоите од толпата и да бидете забележани каде ѝ да се појавите.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Двослоен среден ѓон
 • Рефлектирачки детали
 • Состав на горниот дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FN4488-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.552 MKD
  Заштеда 20%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5