на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE Патики Jordan Air 200E
NIKE

NIKE Патики Jordan Air 200E

код на производ: DM9677-160
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Jordan Air 200E се детски патики со креативна визија, наменети за тинејџери. Зошто и најмладите да не го носат легендарниот модел со сите негови карактеристични црти. Смелата мешавина на бои и материјали зрачи со стил, додека проѕирната Max Air единица ја опфаќа естетиката на футуристичката технологија. Имаат удобни јазичиња за полесно облекување и соблекување на овие одлични Nike патики. Кожата и мрежата од која се направени се тука за цврст чекор, но и за свежо, пријатно чувство поради добрата вентилација. Графиките јасно ја изразуваат вашата спортска посветеност и вашата припадност и лојалност кон овој познат бренд. Сигурно дополнителна инспирација за најмладите ќе биде нивниот идол и најдобар кошаркар Мајкл Џордан.
Спецификација:

 • Прозрачно горниште
 • Транспарентна Max Air единица
 • Графика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B297-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y