на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07

код на производ: DJ9942-103
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 се женски патики кои комбинираат ретро и модерни детали. Човек со стил и овие безвременски Nike патики, некои работи едноставно одат совршено заедно. Острата кожа во горниот дел и зашиените кожни набори придонесуваат наследен стил, издржливост и даваат максимална поддршка. Перфорациите на прстите ја обезбедуваат потребната прозрачност за да ги одржувате стапалата суви и да ја одржуваат утринската свежина. Nike Air перничето и зајакната мека и удобна потпетица обезбедуваат лесен и целодневен комфор. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги овие Nike Air Force 1 '07 женски lifestyle патики со атрактивен дизајн и препуштете се на нови авантури и новиот ден.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Nike лого
 • Горен дел од остра кожа
 • Nike Air перниче
 • Перфорации на прстите
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5