на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE Патики 574
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 574

код на производ: WL574ZBA
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

„Моделот 574 е најтипична New Balance патика“ велат сите, нели? Всушност не... 574 е можеби најневеројатниот култен модел. Направени се за да бидат сигурни патики што ќе ви дадат многу, но не беа дизајнирани да бидат платформа за нови работи и револуционерни технологии или модел за прикажување на врвни материјали. Нивната скромна, непретенциозна разновидност е токму она што ги издигна до височините и ги направи безвременски. Како хибриден модел дизајниран за пат или патека, тие се изградени на поширока силуета во споредба со поранешната тркачка патека и ви нудат уникатна разновидна мешавина на нови, различни, едноставни, робусни, издржливи, удобни и обожавани низ целата планета. Затоа денес моделот 574 е синоним за стил кој им пркоси на границите на New Balance и го носат сите.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесна EVA пена во средниот ѓон и петицата
 • Среден ѓон од мека пена ENCAP со полиуретански раб за целодневна поддршка и удобност

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.809 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS