на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72
Патики XC-72

Патики XC-72

код на производ: UXC72RF

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Новата унисекс патика New Balance XC-72 го преместува својот класичен извор на инспирација уште подлабоко на непозната територија, земајќи го од технолошкиот оптимизам на концептните автомобили од 1970-тите. Три различни модели на ѓон и под аголни детали се користат за да се додаде агресивен и експериментален раб на познатата плитка силуета. Во патиките XC-72 New Balance оживува иднината за која сте сонувале во минатото.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Вертикално поделен ѓон со различни дезени
 • Зајакнување во пределот на петицата за стабилност со дезен рибина коска
 • Горен дел од антилопа со лого од рециклиран материјал
 • Еднослоен микрофибер јазик
 • Квадратна форма на потпетица

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45C593-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB7998-672
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FN4488-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD5925-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5