на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE Патики XC-72
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики XC-72

код на производ: UXC72RD
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 46.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Новата унисекс патика New Balance XC-72 го преместува својот класичен извор на инспирација уште подлабоко на непозната територија, земајќи го од технолошкиот оптимизам на концептните автомобили од 1970-тите. Три различни модели на ѓон и под аголни детали се користат за да се додаде агресивен и експериментален раб на познатата плитка силуета. Во патиките XC-72 New Balance оживува иднината за која сонувале во минатото.
Спецификација:

 • Унисекс патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Вертикално поделен ѓон со различни дезени
 • Зајакнување во пределот на петицата за стабилност со дезен од шевронен
 • Горен дел од антилопа со лого од рециклиран материјал
 • Еднослоен микрофибер јазик
 • Квадратна форма на потпетица

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-SST
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5