на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE

NIKE Патики Air More Uptempo

код на производ: DX5955-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air More Uptempo детските унисекс патики се приказна за воздухот. Овие патики се подготвени за игра првпат се појавија во 90-тите и станаа популарни кај шампионските тимови. Сега тие се подготвени да им помогнат на вашите малечки да тргнат по нов пат, со магијата на легендата и трајната удобност на воздушното перниче. Култниот дизајн инспириран од трендовите ќе биде пренесен на следните генерации. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа е издржлив и дава класично чувство исто како оригиналот. Air Max единицата нуди леснотија и удобност при секој чекор.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Air Max единица
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y