на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE Патики Air Force 1 Crater
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Crater

код на производ: DV3485-100
Prosečna ocena:
6.690 MKD
6.690 MKD
6.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 Crater се детски lifestyle патики наменети за тинејџери. Легендарни патики со модерен пресврт кои целосно го пренесуваат уличниот стил. Некогашните одлични кошаркарски патики се преселија од паркетот на улица и ја подигнаа скалата за квалитет на повисоко ниво. Зашиените прекривки на горниот дел се во стил на наследство и обезбедуваат супериорна издржливост и поддршка. Благодарение на исклучително меката пена во средниот ѓон, се обезбедува одлично амортизирање. Nike Air единица во петицата обезбедува целодневна удобност. Патиките се одликуваат со класични врвки и низок профил и засилена потпетица која им дава аеродинамичен изглед. Горниот дел е лесен за одржување, а издржливоста е само една од многуте перформанси кои ги нуди овој модел. Гумениот ѓон совршено се прилепува на сите површини.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Врвки
 • Nike Air единица во петицата
 • Зајакната петица со низок профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  Остави оценка

  • Валентина
   Валентина

   03.03.2023. 14:33