на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit
Патики Air VaporMax 2021 Flyknit

Патики Air VaporMax 2021 Flyknit

код на производ: DM0025-101

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Направени од најмалку 40% рециклирани материјали, Nike Air VaporMax 2021 Flyknit машките патики поставуваат нови стандарди во дефинирањето на удобноста. Супер еластичната и потпорна Flyknit ткаенина изработена од силно, но сепак лесно плетено, дава лесно чувство. Од друга страна, обезбедува совршена поддршка и прозрачност. На овој модел, стандардните Air единици се усовршени и создадена е една голема која се протега од петицата до прстите. Оваа VaporMax Air единица обезбедува супер лесно и флексибилно амортизирање. Дното е делумно изработено од рециклиран Nike Grind материјал. Зачекорете во иднината со Nike Air VaporMax 2021 Flyknit патиките и почувствувајте ги добрите вибрации.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетено горниште
 • Јазиче над петицата
 • VaporMax Air во ѓонот од пети до прсти
  "

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IB5912
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.991 MKD
  Заштеда 25%
  3.988 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F607-6W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.754 MKD
  Заштеда 45%
  3.190 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5