на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE

код на производ: DR0419-200
6.390 MKD
6.390 MKD
4.473 MKD
Заштеда: 1.917 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 13.5
  13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

На вашиот мал авантурист ќе му се допадне истражувањето на отворено во Nike Air Max 90 Toggle SE детските унисекс патики. Ова специјално издание на нашиот Air Max 90 за деца поттикнува игра и истражување во природа. Специјалниот систем на врзување овозможува лесно облекување и соблекување, што е особено корисно кога станува збор за малите, немирни стапала. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа обезбедува издржливост и поддршка. Air Max единицата е специјално дизајнирана за малите стапала, додека меката пена обезбедува кадифен комфор. Гумените слоеви во пределот на прстите и петите обезбедуваат дополнителна издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Специјален систем на врзување
 • Nike Air единица
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумени слоеви во пределот на прстите и петите

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 86I159-U10
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.494 MKD
  Заштеда 40%
  2.490 MKD
  големина
  1
  10
  11
  12
  14
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6X
  7
  8
  8-
  9
  9-
  OSFA

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y