на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE Патики Air Max 90 Futura
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Futura

код на производ: DM9922-102
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 90 Futura се спортски патики за жени. Дизајнот зборува сам за себе, а удобноста и овој пат е подигната на повисоко ниво. Плиткиот профил кој зрачи со елегантен, женствен стил совршено ќе ја нагласи вашата силуета. Гумениот ѓон со воздушна единица придонесува за урбан изглед и удобност. Првично замислени и дизајнирани за трчање, но уличната мода апсолутно ги присвои. Бидете тоа што сте, бидете дел од семејството на Air Max.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Воздушна единица
 • Nike Swoosh лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FB8338-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.877 MKD
  Заштеда 15%
  8.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5