на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift

код на производ: 561681C
Prosečna ocena:
5.590 MKD
5.590 MKD
3.913 MKD
Заштеда: 1.677 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR LIFT се женски lifestyle патики со кои се комбинираат класиката и модерните детали. Во далечната 1970 година излезе првиот модел на овие патики инспирирани од кошарката. Converse Chuck Taylor All Star Lift го слави тоа наследство со комбинирање на детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Кожниот горен дел добро се прилепува на вашите стапала, давајќи им ја потребната цврстина, а двојниот ѓон додава висина покрај одличното држење. Патиките се со плиток профил со класични врвки и две отвори за вентилација. Препознатливото лого на јазикот и петицата јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Безвременската форма на овие класични патики со врвка е форма која ја препознавате и сакате, па нема причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: кожа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на Converse
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни