на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck Taylor All Star Lift

код на производ: 561681C
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR LIFT се женски lifestyle патики со кои се комбинираат класиката и модерните детали. Во далечната 1970 година излезе првиот модел на овие патики инспирирани од кошарката. Converse Chuck Taylor All Star Lift го слави тоа наследство со комбинирање на детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Кожниот горен дел добро се прилепува на вашите стапала, давајќи им ја потребната цврстина, а двојниот ѓон додава висина покрај одличното држење. Патиките се со плиток профил со класични врвки и две отвори за вентилација. Препознатливото лого на јазикот и петицата јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Безвременската форма на овие класични патики со врвка е форма која ја препознавате и сакате, па нема причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден. Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: кожа
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Лого на Converse
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04689C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 561675C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 568497C
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5