на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE

NIKE Патики Huarache Run

код на производ: 704950-421
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 19.5
 • 21
 • 22
 • 23.5
 • 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run се класични детски патики за машки бебиња, со модерен и легендарен дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие бебешки патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето на овие патики. Комбинацијата од синтетичка кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под малите стапала на вашето бебе обезбедува врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Иако во 90-тите, кога беа создадени, овие патики беа патики за трчање, сега се совршени за секојдневието на вашите малечки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини и обезбедува безбедност, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Патики за машки бебиња
 • Горен дел: синтетичка кожа и мрежест материјал
 • Среден ѓон од пена
 • Huarache ремен
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y