на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS Патики ERA
VANS

VANS Патики ERA

код на производ: VN000EWZNVY
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

VANS Era се унисекс lifestyle патики со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел од врвни материјали цврсто ја држи вашата нога. Овој модел на Vans патики е комбинација на скејт и софистициран стил. Издржливиот гумен ѓон овозможува долготрајност и му дава сигурност на секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2TWB
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46