на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE Патики Air More Uptempo
NIKE

NIKE Патики Air More Uptempo

код на производ: DX5956-001
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
  27
 • 1C
  1C
 • 2.5C
  2.5C
 • 17
  17
 • 3.5C
  3.5C
 • 18.5
  18.5
 • 4.5C
  4.5C
 • 19.5
  19.5
 • 5.5C
  5.5C
 • 21
  21
 • 6.5C
  6.5C
 • 22
 • 7.5C
  7.5C
 • 23.5
  23.5
 • 8.5C
  8.5C
 • 25
  25
 • 9.5C
  9.5C
 • 26
  26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air More Uptempo патиките за машки деца и бебиња се наменети за малите спортисти кои го сакаат секое парче кое доаѓа од Air линијата. Редизајниран модел на патики од деведесеттите го нагласува предимензионираниот Air момент. Новиот дизајн и стариот квалитет се тука за секојдневни победи. Облечете им ги Nike Air More Uptempo и дозволете им да чекорат по нови патеки инспирирани од нивните идоли. Горниот дел е изработен од комбинација на вистинска и синтетичка кожа, што е гаранција за квалитетна изработка и сведочи за издржливоста на моделот. Секој дел од патиките е удобен и обезбедува амортизација при секој скок, сето тоа благодарение на воздушната единица, која го оправдува своето име со голем AIR натпис. Ова не се патики за една сезона, така што гумениот ѓон обезбедува издржливост и спречува лизгање. Повлечете ги јазичињата на петицата и предниот дел и лесно и едноставно облечете им ги патиките и овозможете им целодневна удобност.
Спецификација:

 • Патики за машки деца и бебиња за секој ден
 • Air воздушна единица
 • Плиток профил
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 553560-065
  6.390 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8423-301
  7.090 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ4092-100
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики CJ4092-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1623-001
  5.290 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  8.271 MKD
  Заштеда 10%
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y