на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327

код на производ: WS327DC
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер WT33555-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер WT13501-BK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.809 MKD
Заштеда 45%
3.290 MKD
големина
XS