на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE Патики 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 327

код на производ: MS327CTB
Prosečna ocena:
7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
 • 47
 • 47.5
 • 48
 • 49
 • 49.5
 • 50
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Balance 327 се машки lifestyle патики инспирирани од стилот на тркање. Како што рекреативното трчање стана широко распространето и популарно во 1970-тите, реперот за добрите патики за трчање се префрли од самото постоење на добрите перформанси. Иако дизајнот во тоа време беше многу едноставен според денешните стандарди, помина само една деценија пред да се воспостават вистинскиот изглед и перформанси на патиките за трчање. 327 фрла ново светло на 1970-тите како време на иновации, кога класичните дизајнерски елементи беа преобликувани со целосно современ изглед. Одликувајќи се со аголна, испробана и докажана преголема, асиметрично поставено „N“ брендирање и заоблен ѓон инспириран од патеката, 327 обезбедува префинет редизајн на нашето тркачко наследство.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежа и велур
 • Ѓон со жлебови
 • Гумена пета

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Kristijan Nedevski
   Kristijan Nedevski

   01.10.2022. 14:34

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи