на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE Патики Air Force 1 LV8
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 LV8

код на производ: DQ0360-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Force 1 LV8 детските патики додаваат сјај и гламур на секој нивен чекор. Повеќе од 35 години, брендот Nike напорно работи на подобрување на патиките за да ги направи уште поудобни и издржливи. Нивниот горен дел е изработен од комбинација на вистинска и синтетичка кожа за издржливост и класичен изглед на оригиналниот модел од 1982. Поставениот дел околу зглобот е мек, а во исто време придонесува за стабилност. Средниот ѓон исполнет со пена има и Nike Air воздушно перниче кое ќе им обезбеди на децата максимална удобност. Nike Air Force 1 LV8 детските патики лесно се вклопуваат во различни комбинации на облека.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Nike лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-450
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45B714-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.390 MKD
  Заштеда 55%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45C593-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 45B324-X24
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.645 MKD
  Заштеда 45%
  2.990 MKD
  големина
  L
  M