на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 Crater Flyknit

код на производ: DM1060-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Force 1 Crater Flyknit се lifestyle патики за тинејџери. Уживајте во смелиот нов изглед на вашите стапала што ви го донесоа новите Force патики. Растегливото и прозрачно Flyknit горниште има дезен инспириран од природата и им дава на вашите стапала долготрајна свежина, додека супер-меката пена во средниот ѓон обезбедува совршено амортизирање со секој чекор. Flyknit горништето се протега за да одговара на вашето стапало за целосна удобност. Има изглед налик на лен и зрачи со топли вибрации. Супер-меката Crater пена е револуција во удобноста. Направен е од рециклирани материјали и додава кора од лимон на секој ваш чекор. Дизајнот со засилување во пределот на прстите е верен на оригиналот, но има подлабоки жлебови за да се постигне модерен изглед. Надворешниот ѓон од гума обезбедува трајна влечна сила и има рециклирана Nike Grind гума.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Растегливо и прозрачно Flyknit горниште
 • Crater пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B297-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y