на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X
Патики x Disney Superstar 360 X

Патики x Disney Superstar 360 X

код на производ: GY9219
Šifra proizvođača: LPU18
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas x Disney Superstar 360 X се детски унисекс патики за бебиња. Секогаш е добро кога децата можат да ги носат со себе своите Disney пријатели каде ѝ да одат. Мики им се придружува во нивните секојдневни авантури во овие adidas патики за бебиња. Тие се одликуваат со еластична, прозрачна двослојна мрежа, јазик и јазиче на петица за лесно облекување и соблекување. Тие се направени од низа рециклирани материјали со најмалку 50% рециклирана содржина. Fitfoam, OrthoLite® и Adifit влошките додаваат удобност и амортизирање. Патиките се одликуваат со плиток профил и со Мики Маус на кои ги пропагираат пријателството и вистинските вредности. EVA ѓонот со длабоки жлебови е еластичен и издржлив и обезбедува влечење во повеќе насоки, што е особено важно за бебињата кои допрва учат да одат.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • Двослојна прозрачна мрежа
 • Fitfoam, OrthoLite® и Adifit
 • Плиток профил
 • Јазик и јазиче на петицата
 • Мики Маус
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06666
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.660 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H13475
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4883
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.066 MKD
  Заштеда 25%
  4.088 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5