на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas Патики OZWEEGO
adidas

adidas Патики OZWEEGO

код на производ: EE6461
Šifra proizvođača: EFI45
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 36 2/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas OZWEEGO се машки lifestyle патики дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Овие машки патики го носат ретро стилот на 90-тите и го комбинираат со класични елементи и футуристички дизајнерски линии. Мекиот и лесен мрежест горен дел нуди текстуриран изглед со мешавина од антилопа и TPU слоеви, обезбедувајќи одлична прозрачност и одржување на вашите стапала суви и свежи. Лесниот среден ѓон EVA и подлогата за пети од адипрен ја зголемуваат удобноста со тоа што обезбедуваат совршено амортизирање. Гумениот ѓон Adiprene+ со држење ви овозможува активно да истражувате, додека вашиот чекор е стабилен и безбеден. Направени во секојдневен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода. Наизглед големи, тие се изненадувачки меки и лесни за секој ден.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • ЕВА среден ѓон
 • Адипрен влошка за пети
 • Плиток профил
 • Класично врвкање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H13475
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.199 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H06666
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.659 MKD
  Заштеда 55%
  3.688 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK7340
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.789 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5