на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA Патики RS-X Reinvent
PUMA

PUMA Патики RS-X Reinvent

код на производ: 383219-03
Prosečna ocena:
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma RS-Z REINVENT се женски патики чиј дизајн е инспириран од спортот, но наменети се за улица. Острата силуета и исклучително смелите бои носат модерен стил кој ќе ве натера да се издвоите од толпата. Мрежестиот материјал на горниот дел обезбедува прозрачност, додека кожните зајакнувања придонесуваат за нивниот модерен дизајн. Puma, како светски лидер во индустријата за спортски обувки, има значително влијание врз модерниот начин на живот. Бидете препознатливи на улица во овие патики со високи перформанси кои пленат со модерен стил.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Мрежест горен дел
 • Кожни засилувања на горниот дел
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Makedonka
   Makedonka

   28.02.2023. 14:33
  • Frosina Veceska
   Frosina Veceska

   07.11.2022. 15:57
  • Marija BOGOEVSKA
   Marija BOGOEVSKA

   Najdobri!

   01.09.2022. 16:23
  • marija bogoevska
   marija bogoevska

   19.08.2022. 21:11

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 387459-02
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45