на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE

NIKE Патики Air Max Dawn

код на производ: DJ9986-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со полна брзина до совршен изглед во Nike Air Max Dawn женските lifestyle патики. Духот на трим патеката се рефлектира во ретроспективниот дизајн. Безгрижните бои ги поддржуваат ретро вибрациите на денот на плажа, додека модерните дизајнерски линии на средниот ѓон и петицата го одржуваат вашиот изглед свеж. Овозможете им на вашите стапала беспрекорна удобност со бои инспирирани од океанот и разиграни графики кои го поттикнуваат вашиот оптимизам. Nike се грижи за удобноста - воздушната единица со низок профил и ретро прозорци во форма на пилула и среден ѓон од пена за амортизација создаваат историски изглед. Уникатниот естетски ѓон има влечни својства, така што вашиот чекор е безбеден, а патеката ја избирате сами.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Air единица
 • Разиграна графика
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DV7802-901
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FN4488-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9