на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS

VANS Патики OLD SKOOL

код на производ: VN000VHE6BT
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  30
 • 30.5
  30.5
 • 31
  31
 • 33
  33
 • 34
  34
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Old Skool се унисекс lifestyle патики за деца со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел од врвни материјали цврсто го држи нивното стапало. Овој модел на Vans патики стана модна икона за сите скејтери и е еден од најбараните, бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите. Издржливиот гумен ѓон овозможува долготрајност и му дава сигурност на секој нивен чекор.
Спецификација:

 • Унисекс патики за деца
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд VANS
  Возраст За тинејџери