на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE Патики Air Max Dawn
NIKE

NIKE Патики Air Max Dawn

код на производ: DV1021-030
7.790 MKD
7.790 MKD
5.063 MKD
Заштеда: 2.727 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вкоренети во атлетското Nike наследство, Nike Air Max Dawn женските lifestyle патики зрачат со ретро вибрации на vintage патики за трчање. Графичките линии и материјали носат техники кои често се користат во корејската текстилна уметност. Мекиот, синтетички велур, прозрачниот текстил и Air Max единицата во петицата ги одржуваат овие патики верни на нивните корени. Плишаната пена и класичното воздушно амортизирање ви овозможуваат да го поминете денот исто толку добро како што изгледате.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички велур и текстилен горен дел
 • Nike Air единица
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5