на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE Патики Air Max 90 LTR
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 LTR

код на производ: CD6867-019
5.390 MKD
5.390 MKD
3.773 MKD
Заштеда: 1.617 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10.5
  10.5
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 90 детските патики за мали деца, го издигнуваат оригиналниот модел на повисоко ниво со поголема удобност и флексибилност, притоа одржувајќи ја добро познатата Max Air удобност . Познатиот стил на 90-тите, сега изработени од вистинска и вештачка кожа што ги прави издржливи и лесни за чистење. Оригинален дизајн, лесни патики кои ги штитат стапалата на децата и ги прават секогаш подготвени за акција.

 Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вистинска и вештачка кожа
 • Воздушен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики FD9771-001
10.590 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DM3269-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
10.590 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DZ5632-001
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD6864-022
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DX3091-001
5.334 MKD
Заштеда 40%
8.890 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD6864-020
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y