на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 PLT.AF.ORM.

код на производ: DJ9946-200
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Истакнете се во толпата со Nike Air Force 1 PLT.AF.ORM женските lifestyle патики. Елегантно обликуваниот и подигнат средниот ѓон е стои гордо на своето место, а обложениот кожен горен дел ги доведува овие патики до совршенство. Меката пена под стапалото придонесува за мекоста на чекорот. Оригинално дизајниран за кошаркарски перформанси, воздушниот ѓон обезбедува трајна удобност, додека класичниот гумен надворешен ѓон со додава влечна сила и издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од обложена кожа
 • Среден ѓон од пена со Nike Air амортизирање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4599-576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.193 MKD
  Заштеда 25%
  5.590 MKD
  големина
  L
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9