на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE Патики Huarache Run SE
NIKE

NIKE Патики Huarache Run SE

код на производ: 859591-600
6.490 MKD
6.490 MKD
4.543 MKD
Заштеда: 1.947 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 10.5
  10.5
 • 28
 • 12.5
  12.5
 • 29.5
 • 31
 • 32
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run SE детските патики за девојчиња обезбедуваат природно вклопување за природно движење. Направени од едно парче и флексибилни, тие обезбедуваат целосна удобност. Издржливите слоеви обезбедуваат поддршка за малите стапала. Надворешниот слој и ременот на петицата нудат структура и легендарен Huarache стил.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики BQ0103-104
  5.394 MKD
  Заштеда 40%
  8.990 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5C
  11.5C
  11C
  12.5C
  12C
  13.5C
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики 904538-600
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y