на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 5740

код на производ: W5740GBA
Prosečna ocena:
4.5
glasa
ocene
2
(Оцени)
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NEW BALANCE 5740 се женски lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил, чисти дизајнерски линии и стилска комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на оригиналот, овие патики внесуваат суптилна спортска вибрација во секоја комбинација на облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, додека мрежестиот материјал обезбедува прозрачност и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира продолжениот изглед на класичната конструкција 574 со детали инспирирани од 9s технологијата. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие добиваат модерен пресврт, што ги прави овие премиум патики совршено модерно парче за вашите секојдневни комбинации. Најдете ја вашата идеална рамнотежа на удобност и стил во New Balance 5740 женските lifestyle патики.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Продолжен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT13501-BK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.810 MKD
  Заштеда 45%
  3.290 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер WT33555-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи