на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE Патики 5740
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики 5740

код на производ: M5740GRM
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

New Balance 5740 се машки lifestyle патики за секојдневно уживање. Кога модата од 80-тите ќе се сретне со модата од 90-тите, резултатот е токму овој модел на патики. Тие се одличен избор за сите оние кои се љубители на добро стилизирани комбинации, но не сакаат да се откажат од удобноста. Идеални се за истакнување на секоја ваша лежерна комбинација, бидејќи освен удобност внесуваат свежина и модерен стил.
Спецификација:

 • Машки патики

 • Врвки

 • Плиток профил

 • Гумен профил

 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-MS
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер MT33559-ACK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327HD
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327HC
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ML610TBC
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  5
  5.5
  6
  6.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CBW
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  4
  5
  5.5
  6
  6.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MS327CTB
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.618 MKD
  Заштеда 25%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  8.5
  9
  9.5