на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS Патики Era
VANS

VANS Патики Era

код на производ: VN000EWZBLK
5.390 MKD
5.390 MKD
4.312 MKD
Заштеда: 1.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
  43.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 4546
  4546
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Era се машки lifestyle патики дизајнирани за удобност и комфор. Прошетајте низ градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе во овие функционални и модерни патики. Класичен модел со докажан квалитет со cool стил кој ќе биде апсолутен хит оваа сезона. Носете ги секој ден - на прошетка, возење велосипед, скејт или скутер. Едноставно насекаде. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класичен начин на врзување
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EYEBLK
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A38G1P0S
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUK6BT
  4.193 MKD
  Заштеда 30%
  5.990 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46