на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok Патики Classic Leather Crackle
Reebok

Reebok Патики Classic Leather Crackle

код на производ: BS9870
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Стилски и удобни, женските патики Reebok Classic Leather балансираат помеѓу ретро дизајнот и модерниот комфор. Секогаш во тек со модата, овие патики се едни од најпопуларните модели од богатата колекција на Reebok. Горниот дел на патиката е изработен од мека кожа, која дава удобно чувство во текот на целиот ден. Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност на вашите стапала. Динамичните шевови и легендарното лого на Reebok додаваат автентичен финиш.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

  • Кожен горен дел
  • пена EVA во меѓуѓонот
  • Издржлив гумен ѓон
  • Боја: розова
  • Код на производот: BS9870
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.568 MKD
Заштеда 35%
5.490 MKD
големина
37
37,5
38
38,5
39
41