на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE Патики Max Pre Day NN
NIKE

NIKE Патики Max Pre Day NN

код на производ: DH4638-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max машките патики за трчање се совршена комбинација на атлетското Nike наследство и многу удобност. Редуктивниот дизајн создава нов, елегантен изглед кој ја прикажува единицата за воздух на сосема нов, свеж начин. Оригинално дизајнирана за тркачки перформанси, Air Max единицата обезбедува мека, трајна удобност. Средниот ѓон од пена го подобрува пријатното чувство, а гумениот waffle ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен waffle ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-700
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM6474-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DD5925-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-259
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5