на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04
Патики Hippie 04

Патики Hippie 04

код на производ: DA2725-700
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Space Hippie 04 се неверојатно лесни женски lifestyle патики кои ја претставуваат модерната естетика на деконструкција. Во нивното производство се користени најмалку 25% рециклирани материјали. Најлесниот модел досега има Crater пена во средниот ѓон за бескомпромисна удобност. Flyknit еластичниот и лесен горен дел зрачи со нов стил. Гумениот Waffle ѓон ви носи уште поголема стабилност и издржливост. Уникатна естетика, врвна удобност и стабилност се она со што се одликуваат овие патики..
Спецификации:

 • Flyknit
 • Crater пена во средниот ѓон
 • Waffle гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј SV003-SC
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  392 MKD
  Заштеда 20%
  490 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F607-6W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.755 MKD
  Заштеда 45%
  3.190 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5