на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 11 CMFT Low

код на производ: CZ0907-601
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Jordan 11 CMFT Low се детски патики од линијата Jordan Air. Тие се многу удобни и привлечни и ќе ги фасцинираат тинејџерите на прв поглед. Горниот дел на патиката е изработен од природна кожа и е збогатен со детали кои даваат атрактивен изглед. Мекиот среден ѓон е изработен од CushIon пена, а покрај тоа има видливи воздушни перничиња кои ќе го амортизираат секој чекор. Air Zoom единицата на петицата и во пределот на прстите обезбедува удобност на перницата што се ослободува при секој контакт со површината. Цврстата петица обезбедува сигурност и стабилност. Издржливиот гумен ѓон им дава уникатност и убавина на овие патики.
Спецификација:

 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од CushIon пена
 • Флексибилен ѓон за различни површини

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV3699-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.700 MKD
  Заштеда 45%
  3.090 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 95B297-GEH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y