на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W
Патики EQT SUPPORT ADV W

Патики EQT SUPPORT ADV W

код на производ: CQ2254
Šifra proizvođača: EOX76
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Со модерен поглед кон класиката, adidas Equipment Support ADV е удобен модел со удобна конструкција. Овие патики се изработени со плетен горен дел, обликувани со TPU преклопувања, среден ѓон EVA со блага компресија и гумен, издржлив надворешен ѓон.

Спецификации:

  • EVA среден ѓон
  • Женски патики
  • Код на производот:CQ2254

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер H06666
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.660 MKD
Заштеда 55%
3.688 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер H13475
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.200 MKD
Заштеда 55%
4.888 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4883
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.066 MKD
Заштеда 25%
4.088 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5