на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE Патики Air Max 96 II Premium
NIKE

NIKE Патики Air Max 96 II Premium

код на производ: DH4757-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Стилот од 90-тите се враќа со Nike Air Max 96 II Premium машките lifestyle патики. Враќајќи ја спортската естетика замислена од познатиот дизајнер на Nike, Серхио Лоренцо и со ретро бои на класичен дизајн од 90-тите, Nike Air Max 96 II Premium патиките станаа популарни насекаде во светот. Првично дизајнирани за спортски перформанси, воздушните перничиња во предниот дел на стапалото и петицата нудат неспоредлива удобност. Споените и зашиени слоеви обезбедуваат ретро стил и издржливост, истовремено создавајќи модерна спортска естетика.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон од пена
 • Air Max воздушни перничиња
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD7415-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-330
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-200
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  10.362 MKD
  Заштеда 15%
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB1362-101
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5