на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE Патики Force 1 LV8
NIKE

NIKE Патики Force 1 LV8

код на производ: DM4253-100
Prosečna ocena:
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10.5
  10.5
 • 28
 • 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Force 1 LV8 се детски lifestyle патики кои го зајакнуваат Nike дизајнот приспособувајќи го на природата. Сонце, природа, цвеќиња и овие совршени Nike патики, некои работи едноставно изгледаат совршено кога се заедно. Тие обезбедуваат супериорна стабилност, неверојатно амортизирање и извонреден комфор. Горниот дел изработен од вистинска и синтетичка кожа совршено ги обвива малите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Перфорациите на прстите обезбедуваат оптимален проток на воздух. Модерното Swoosh лого и цветните графики го подигнуваат нивниот стил на повисоко ниво. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на секој чекор.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за момчиња
 • Swoosh лого
 • Перфорации на прстите
 • Цветни графики
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  Остави оценка

  • Tasko Gudzov
   Tasko Gudzov

   07.02.2023. 15:23

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 86I159-U10
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.494 MKD
  Заштеда 40%
  2.490 MKD
  големина
  1
  10
  11
  12
  14
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6X
  7
  8
  8-
  9
  9-
  OSFA

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y