на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE

NIKE Патики Huarache Run

код на производ: DV3481-001
7.490 MKD
7.490 MKD
4.868 MKD
Заштеда: 2.622 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run детските патикиза тинејџери се совршен сојузник во играта и секојдневните обврски. Овие патики се направени да одговараат на детските стапала и се дизајнирани за удобност. Горниот дел, изработен од кожа, мрежа и неопрен, одлично ги обвиткува детските стапала и обезбедува одлична вентилација, одржувајќи ги детските стапала суви и свежи во текот на целиот ден. Децата го обожаваат познатото копче за петица бидејќи со него брзо и лесно можат да скокнат во нивните омилените патики. Средниот ѓон од пена е еластичен и обезбедува неверојатна удобност и комфор кои вашите деца ги заслужуваат. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност на детските чекори.
Спецификација:

 • Детски патики за момчиња
 • Плиток модел
 • Горен дел: кожа, мрежа и неопрен
 • Врзување
 • Плиток профил
 • Среден ѓон од пена
 • Копче за петица
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD2979-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0369-001
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0361-001
  7.592 MKD
  Заштеда 20%
  9.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4606-100
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4607-100
  6.593 MKD
  Заштеда 25%
  8.790 MKD
  големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y