на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar
Патики Superstar

Патики Superstar

код на производ: GZ0864
Šifra proizvođača: LWC37

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Superstar женските lifestyle патики зрачат со легендарниот adidas стил кој е кул без никаков напор. Деталите прават разлика и овие патики го докажуваат тоа. Тие оставија трага пред 50 години, а исто толку урбани се и ден денес. Легендите од паркетот, како и од хип-хоп сцената продолжуваат да се множат. Светлите бои го нагласуваат класичниот стил, додека мазната кожа и обликуваното газиште нудат секојдневна удобност. adidas Superstar женските lifestyle патики се направени од делумно рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се зачува природата.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Спреј 2190503
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  790 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1190103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  817 MKD
  Заштеда 25%
  1.090 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5